O nas

Okno-Mont jest rodzinną firmą działającą w branży budowlanej od wielu lat.  Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży i montażu stolarki okiennej (okna PCV, drewniane, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz nawiewniki) i drzwiowej (drzwi wewnętrzne i zewnętrzne), rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, bram garażowych, jak również osłon wewnętrznych okiennych (roletek materiałowych, żaluzji), moskiter i innych akcesoriów.
 
Miła i fachowa obsługa, wykwalifikowani pracownicy oraz wieloletnia współpraca z tymi samymi dostawcami pozwoliły nam połączyć atrakcyjną cenę z solidnym produktem. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, spełniamy nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
 
Naszą pewną pozycję na rynku potwierdzają rzesze zadowolonych klientów, oraz firmy budowlane na stałe zaopatrujące się w naszą stolarkę. Potwierdzają to świadectwa jakości, certyfikaty, jak i prestiżowe nagrody, jakie uzyskaliśmy za nasze osiągnięcia.
Image
Jesteśmy świadomi, iż ciągły i dynamiczny rozwój zapewnić może tylko odpowiednia dokładność wykonania, poparta nowoczesną technologią. Przywiązujemy dużą uwagę do szkolenia pracowników i kontroli jakości, dysponując przy tym nowoczesnym sprzętem.
 
W trosce o państwa wygodę i bezpieczeństwo oferujemy autoryzowany serwis.
 
Bezpłatne i szybkie wyceny oraz niezmiernie ceniona terminowość usług, a także szeroko pojęta rzetelność, pozwoliła nam zajść tak daleko.
 
Na wszelkie pytania z miłą chęcią odpowiemy telefonicznie, mailowo, lub osobiście w naszych biurach.

KONTAKT

Masz pytania lub chcesz poznać naszą szczegółową ofertę?

DLACZEGO OKNOMONT?

Wieloletnie doświadczenie

Istniejemy od ponad 18 lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Wykwalifikowana kadra

Nasi instalatorzy i serwisanci oraz pracownicy biurowi ciągle doskonalą swoje umiejętności, aby dostarczać usługi najwyższej jakości.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Jako autoryzowany dystrybutor wiodących marek, świadczymy usługi serwisowe w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu.

Najwyższa jakość!

Wspólpracujemy tylko z najlepszymi firmami na rynku dającymi gwarancję najwyższej jakości i niezawodności.