oknomont - okna, bramy, drzwi, rolety, parapety

Oferta - nawiewniki

Jak się pozbyć wilgoci z domu?

Istnieje kilka sposobów na usunięcie wilgoci z budynków. Jednym z nich jest zastosowanie nawiewników higrosterowanych firmy Aereco – lidera w branży nawiewników okiennych – dzięki którym nawet przy szczelnie zamkniętych oknach uzyskujemy nawiew świeżego powietrza z zewnątrz. Nawiewniki te są najbardziej komfortowym dla użytkownika rozwiązaniem, ponieważ działają samoczynnie. Znajduje się w nich czujnik, który w przypadku wzrostu wilgotności powietrza uchyla nawiewnik wpuszczając do pomieszczenia świeże powietrze, później przymyka go, gdy pomieszczenie jest „osuszone” . Przy zastosowaniu tych nawiewników wietrzenie odbywa się stopniowo w przeciągu dłuższego okresu czasu, dzięki czemu utraty energii cieplnej są zminimalizowane. Bardzo ważne jest, aby firma montująca posiadała certyfikat autoryzacji, ponieważ jeśli takiego nie posiada następuje automatyczna utrata gwarancji na okna.

Nie trać gwarancji na okna - zamów montaż nawiewników od autoryzowanej firmy.

Niestety w większości polskich domów występuje problem z wilgocią. Nawiewnik jest najprostszym i najtańszym sposobem na usunięcie jej z mieszkania. Nie wymaga konserwacji, regulacji, czyszczenia, serwisowania oraz podłączenia pod prąd jak inne urządzenia wentylacyjne, czyli nie ma kosztów utrzymania. Montaż trwa ok. 20 min i nie generuje bałaganu. Nawiewniki montowane są na ramie okna i skrzydła poprzez frezowanie (NIE WIERCENIE) otworów nawiewowych. W skrócie:

  • jeśli masz wilgoć w domu,
  • zamawiasz nawiewniki higrosterowane firmy AERECO z autoryzowanym montażem do najczęściej używanych pomieszczeń,
  • problem wilgoci znika! Na zawsze! Definitywnie! I nie musisz nawet pamiętać, że nawiewnik jest zamontowany, bo działa samoczynnie! Nie trzeba do niego nawet podchodzić, po prostu rewelacja.

Więcej informacji dostępnych w biurze.