oknomont - okna, bramy, drzwi, rolety, parapety

Okno-Mont Toruń

PARTNERZY:

Gerda

Bajcar

Okna Toruń, drzwi, rolety, bramy Toruń
Okno-Mont jest rodzinną firmą z 15-letnim stażem w branży budowlanej. Ku zadowoleniu naszych klientów, świadczymy usługi z zakresu sprzedaży i montażu okien, drzwi, rolet, bram, jak również roletek materiałowych, żaluzji, moskiter, nawiewników, parapetów i innych akcesoriów. W ofercie: okna Toruń, serwis okien - okna plastikowe, okna PCV; drzwi Toruń - drzwi wewnętrzne i zewnętrzne; rolety i nawiewniki.

Miła i fachowa obsługa, wykwalifikowani pracownicy oraz wieloletnia współpraca z tymi samymi dostawcami pozwoliły nam połączyć atrakcyjną cenę z solidnym produktem. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, spełniamy nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Naszą pewną pozycję na rynku potwierdzają rzesze zadowolonych klientów, oraz firmy budowlane na stałe zaopatrujące sie w naszą stolarkę (okna, drzwi, rolety Toruń). Potwierdzają to świadectwa jakości, certyfikaty, jak i prestiżowe nagrody, jakie uzyskaliśmy za nasze osiągnięcia.

Świadomi, że ciągły i dynamiczny rozwój zapewnić może tylko odpowiednia dokładność wykonania, poparta nowoczesną technologią, przywiązujemy dużą uwagę do szkolenia pracowników i kontroli jakości, dysponując przy tym nowoczesnym sprzętem.

W trosce o państwa wygodę i bezpieczeństwo oferujemy autoryzowany serwis.

Bezpłatne i szybkie wyceny oraz niezmiernie ceniona terminowość usług, a także szeroko pojęta rzetelność, pozwoliła nam zajść tak daleko.

Na wszelkie pytania z miłą chęcią odpowiemy telefonicznie, mailowo, lub osobiście w naszych biurach.